Skip to content
kontakt@pipser.pl +48 690 695 645

W czasie korzystania z serwisów Pipser.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza.

Zamawianie usług oferowanych przez Pipser.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail, dane teleadresowe oraz NIP. Pola obowiązkowe są oznaczone. Wymagamy tych danych, które są niezbędne do działania serwisu i świadczenia usługi.

Zgodnie z obowiązującą w Polsce Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych mają Państwo prawo do wglądu, poprawiania swoich danych osobowych oraz do żądania usunięcia swoich danych samodzielnie za pomocą formularza kontaktu. Państwa dane nie będą przekazywane osobom trzecim.

Dane, które nam powierzasz, składujemy w odpowiednio zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko upoważnione osoby. Nasz system techniczny jest zbudowany w taki sposób, by zminimalizować ryzyko utraty jakichkolwiek danych na wypadek awarii wywołanych czynnikami zewnętrznymi, np. przerw w dostawie energii elektrycznej.

Pipser.pl zastrzega sobie prawo do możliwości wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Pipser.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne.

Niektóre obszary serwisu Pipser.pl mogą wykorzystywać Cookie – pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do zapewnienia odpowiednich funkcjonalności serwisu. Warunkiem działania Cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku twardego komputera internauty.

Back To Top